Kliendi lugu: REINUP MOTORSPORT

Metallikeskus.ee ei ole veel toiminud aastatki kui juba on meiega liitunud mitmed metallihuvilised.

Meie eesmärgiks on ja jääb metallitöö propageerimine.

Oleme jõudnud ajajärku, kus paratamatult kogeme, et metallitöö tegemine hakkab hääbuma ning meedia vahendusel saavad pidevalt kõlapinda pigem uued sektorid nagu näiteks IT.

Suure puudusena meie sektoris nägime asjaolu, et Eestis ei ole jaeklientidel võimalik kusagilt metalli osta. Kui materjale pole saadaval, siis ei ole ka põhjust eeldada, et metallihuvilisi juurde tekib. Soovisime sellele probleemile lahenduse leida. Sektorite vahelise tüli õhutamise asemel otsustasime aga sünergia leida ning IT hoopis omale appi võtta. Selleks, et jaeklientidel oleks metallmaterjal mugavalt kättesaadav ka väiksemates kogustes ning täpselt vajalike mõõtmetega detailide näol, lõime unikaalse e-poe Metallikeskus.ee.
Täna võime julgelt öelda, et oleme kõige suurema metallivalikuga e-pood Eestis.

Üks meie püsiklient, Reinup Motorsport, nägi meie e-poes võimalust vajalikke detaile tellida täpselt õiges mõõdus ning sobivates kogustes.

Madis Reinup

„Reinup Motorsport on hobist väljakasvanud ettevõtmine, mis tegeleb võidusõiduautode ehitamise ning hooldamisega juba üle 10 aasta.

Muuhulgas oleme eraldi spetsialiseerunud võistlusautode kerede, sh turvapuuride ehitamisele. Iga meie projekt on eriline, kuna kõik kered valmivad käsitööna, arvestades ühelt poolt tellija soove ning  teisalt kehtivaid FIA turvalisusnõudeid. Seetõttu vajame me ka oma töös väga erinevaid tüüpi metallmaterjale. Väikeettevõttena ei ole meil sisemiselt võimalust ega ka mõistlik pidada väga suurt laovaru materjalide osas. Seetõttu sobib meile ideaalselt www.metallikeskus.ee , mis võimaldab osta väga laia valikut erinevat metallmaterjali ning mis eriti oluline – teha seda kiiresti ja vajadusel ka väikestes ja õigetes (mõõtu lõigatud) kogustes. Selline teenus pakub meile omakorda võimalust olla väga paindlik oma projektides, kui on vaja ellu viia uut tekkinud ideed või erilahendust.“

Sinu veebilehitseja on vananenud!

Palun uuenda oma veebilehitsejat, et näha lehekülge korrektselt.Uuenda oma veebilehitsejat kohe

×